cart2 0 Sepet
3 Hesap
İletişim
4 Bilgi

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?

Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi, Kredi Kartı, Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı ile ödemektedir.

1-) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş veren kişinin ismini giriniz. Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen 0850 304 44 33 numaradan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

2-) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. E-mail adresinize veya cep telefonunuza siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

3-) Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde siparişiniz aynı anda sistemimize düşer. Mesai saatleri içinde çağrı merkezimiz tarafından sizinle iletişime geçip boy ve kilo bilgileriniz alınarak doğru beden yönlendirilmesi yapılır. Onay verdiğiniz siparişiniz aynı gün Yurtiçi Kargo güvencesi ile yola çıkar 1 - 3 iş günü içinde size teslim edilir ( Büyükşehirlere genelde 1 gün de teslimat sağlanır ). Sizin onayınızla kapınıza gelen faturalı ürünü ister kredi kartı ile tek çekim ister nakit şeklinde ödeyerek teslim alabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti

Sepet Boş

3

Hesap

Hesabın Yok Mu?
Hemen Oluştur
4