cart2 0 Sepet
3 Hesap
İletişim
4 Bilgi

İADE ŞARTLARI

Modayitikla.com adı altında satılan her ürün kontrol birimi tarafından incelenip yollanır. Ancak kargo esnasında oluşabilecek arızalarda firmamız ürün değiştirme veya İade hakkı tanır. 

Prosedür işleyişi aşağıda detaylı olarak tüketiciye açıklanmıştır. (Bu noktada oluşabilecek olası yanlış durumlardan tüketicinin kendisi sorumlu olmaktadır.).

Arızalı ürün tamir veya değişim süreci aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda uygulanmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden itibaren ilk 14 (On dört) gün içerisinde, tüketiciye defolu olarak ulaşmış ise;
Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur.Ürünün arızası teknik servis tarafından onaylanmalıdır. Teknik servis arızalı olduğu tespit edilen ürünün; stok kontrolünü gerçekleştirir, stokta mevcut ise satın almış olduğu ürün ile değişimi yaparak tekrar ürün müşteriye gönderilir.(Farklı bir ürün de seçilebilir.) Ürünün stoğu tükendiği durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir. 

Arızalı ve beğenilmemiş ürün iadelerinde, ürün stoklarda mevcut değil ise ve müşteri müdahil bir ürün beğenmemiş ise 7 iş günü içerisinde müşterinin hesabına Kargo bedeli düşülerek EFT veya HAVALE ile Para iadesi gerçekleştirilir. Müşteri kredi kartı ile satın almış ise; kredi kartına toplam da 7 iş günü içerisinde iadesi gerçekleştirilir.
Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orijinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. 
Bu süreç 3 (Üç) ila 7 (Yedi) iş günü sürebilmektedir. 
Bu süreçteki arızalı ürünün ulaşım bedeli tarafımızca karşılanacaktır. 
Bu gönderinin ulaşım bedeli tarafımızca yapılacağından, gönderinin anlaşmalı olduğumuz firma tarafından ulaştırılması halinde ürün teknik servisimizce kabul edilecektir. 
Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere lojistik firmasına geri verilecektir. 
Bu süreç ilgili yasada da belirtildiği gibi minimum 10 (On) ila maksimum 21 (Yirmi bir) gün sürebilmektedir. 

 

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Modayitikla.com satın almış olduğunuz her ürün için sizlere ÜCRETSİZ & MAZERETSİZ DEĞİŞİM HAKKI sunar. Satın almış olduğunuz ürünleri hiçbir şekilde kullanmamış olmak, ambalajı ve etiketleri zarar görmemiş olmak (yeniden satılabilir durumunu kaybetmemiş olmak) kaydıyla Tüketici Hakları doğrultusunda 14 ( On dört) gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Değişimi yapılmak istenen ürün depomuza girdiği andan itibaren değişmek istediğiniz ürün stoklarımızda ise aynı gün yok ise ilk stoğa girdiği gün adresinize kargolanır.

Modayitikla.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin gönderim kargo ücreti firmamız karşılamaktadır.

Değişim sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile kabul edilir.(Yurtiçi Kargo). Diğer kargo firmaları ile gönderilecek ürünlerin kargo bedeli müşteriye aittir.
Değişim işlemlerini başlatmak için müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

GARANTİ ŞARTLARI

Modayitikla.com'dan satın almış olduğunuz ürünler uzun süreli kullanım amaçlanarak en üst kalite olarak üretilmektedir. Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerde kullanıcı hatası olmaksızın değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır.
Modayitikla.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargoda zarar görmesi durumunda alıcı kargo görevlisine tutanak tutturarak bu tutanağı firmamıza iletip iade ve değişim hakkında yararlanabilir.

Alışveriş Sepeti

Sepet Boş

3

Hesap

Hesabın Yok Mu?
Hemen Oluştur
4